Неділя, 15.09.2024, 22:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Вітаємо на сторінці Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка

Аудіовізуальне мистецтво та виробництво

Денна форма навчання (на базі 9, 11 класів):

НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
«КІНО-, ТЕЛЕОПЕРАТОРСТВО»


Фотографія — це правда.
А кіно — це правда 24 кадри за секунду.

/Жан-Люк Годар/

факультет кіно-,телемистецтваКомедія і драма, трилер і блокбастер, детектив і любовна мелодрама – усі ці кіножанри мають свою глядацьку аудиторію. 

Пристрасть до кіно об'єднує шанувальників різних стилів і напрямків кіномистецтва. Скільки поколінь людей дивиться кіно! Із моменту виникнення кінематограф завоював незліченну кількість прихильників у всьому світі, і число любителів кіно зростає щороку. Завдяки цифровим технологіям кінематограф інтегрує найкращі риси телебачення й Інтернету і набуває нових творчих методів, стає багатовимірним, доступним і цікавим глядачам різного віку. Сьогодні двовимірні зображення оживають на кожному електронному пристрої навколо нас, як наслідок, робота з відео й анімацією - необхідна і невід’ємна частина все більшої кількості професій, отже, виникає нагальна потреба кваліфікованих кадрів в області кіно-, телемистецтва.

Ось чому 2008 року в Житомирському училищі культури і мистецтв ім. Івана Огієнка було створено відділ «Кіно-, телемистецтво», який почав здійснювати підготовку фахівців кіно, телебачення, фотомистецтва, звукорежисури, 3D графіки, анімації тощо. 

Очолив новостворений відділ В’ячеслав Михайлович Майборода, досвідчений режисер-оператор, член спілки кінематографістів України, багаторазовий лауреат українських і міжнародних кінофестивалів. 

Педагогічний колектив циклової комісії об’єднує професіоналів різних кінематографічних спеціальностей, справжніх фанатів своєї справи, які створюють креативну атмосферу на заняттях, забезпечують високий рівень практичної та теоретичної підготовки, виховують висококультурну людину сучасного суспільства.

Факультет «Кіно-, телемистецтво» став потужною системою, що інтегрує майстерність і досвід  фотомистецтва Радіонової Надії Іванівни, винахідливість і вміння з 3-D графики й анімації Шурпана Ігоря Вікторовича, знання комп’ютерних технологій Романішина Віктора Васильовича та Белана Володимира Миколайовича, загадковий світ драматургії та теорії кіно, що відкриває студентам Бондарчук Алла Іванівна. Творчі імпульси, які випромінюють майстри режисури і звукорежисури Остапчук Олександр Вікторович і Туровський Микола Броніславович, стимулюють студентів до активного самовдосконалення і надихають на створення власних неповторних робіт. Ключовою компетентністю відділу є операторська майстерність, яка висвітлює і фіксує всі напрями мистецтва, акумулюючи творчий потенціал викладацького складу і студентства.

За ініціативи відділу заснований та активно діє Клуб Елітарного Кіно, у рамках якого постійно відбуваються зустрічі з відомими сучасними режисерами, операторами, акторами, письменниками, фотографами; заснований і проводиться кінофестиваль «Пілігрим»; спільно з польським кіноінститутом проведений ІІ мандрівний польсько-український кінофестиваль «БО!»; успішно працює перший в області HD Інтернет-телеканал «Житомир плюс», програми якого формуються з робіт студентів і викладачів відділу «Кіно-,телемистецтво». 

У 2012р. Житомирський коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка став партнером кінофестивалю молодіжного українського кіно під патронатом Михайла Іллєнка «Відкрита Ніч. Дубль 16», який одночасно відбувся у 15 містах України. За роки існування відділу студенти ставали неодноразовими переможцями та дипломантами молодіжних кінофестивалів і фотоконкурсів, було проведено 8 звітних і 9 авторських фотовиставок.

Викладачі комісії створили бази практики на телеканалах, у палацах культури, театрах, кінотеатрах міста й області.

Випускники відділу вже працюють на обласному телебаченні й місцевих телеканалах, продовжують удосконалювати освіту за спеціальністю у вищих навчальних закладах. 

Меню сайта
Новини
Пошук
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Вересень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Соціальні мережі
Слайдшоу